Купівля ноутбука у Львові

Описание: Выбор видеокарт под конкретные цели, подбор оптимального варианта по цене и т.д.

mirona F
Автор темы
Аватара
mirona F
Автор темы
С нами: 2 года 2 месяца

#1 mirona » 08.11.2022, 23:55

Всім привіт! Хочу собі для роботи в інтернеті придбати ноутбук, але не знаю який краще обрати. Порадьте мені хороший ноутбук, та інтернет-магазин у Львові, де його можна вигідно купити.

micojam
micojam
С нами: 1 год

#2 micojam » 08.11.2022, 23:58

Привіт! Зараз в інтернеті працює багато людей, і я вже рік повністю на фрілансі, для мене це зручно, та фінансово вигідно. А для такої роботи звичайно потрібна якісна техніка і вона швидко окупиться.

Добавлено спустя 5 минут 34 секунды:
Я собі також я тільки став працювати в інтернеті, оновлював ноутбук, оскільки старий надто повільний. Купив я собі Ноутбук Mi RedmiBook 15 i3/8/256, в перевіреному інтернет-магазині https://allo.ua/ua/l-viv/products/notebooks/ де великий вибір якісної техніки та аксесуарів до неї, по хорошим цінам.

В даному ноутбуці 256 Гб вбудованої пам'яті, це дуже гарний показник. На базі Windows 11 доступні всі інструменти для комфортної роботи та відпочинку. Чіп Intel Core 11 покоління став двигуном, який забезпечує всі основні процеси. Автономність до 10 годин дозволить повністю розслабитися і не перейматися нестачею енергії.

Изображение

Вернуться в «Трудности выбора»