Які квіти подарувати зимою у Львові?

Описание: Всё, что не касается видеокарт

micojam
Автор темы
micojam
Автор темы
С нами: 2 месяца 6 дней

#1 micojam » 18.12.2021, 19:49

Розкажіть мені будь ласка які квіти реально подарувати зараз, тобто взимку. Є якісь нюанси, бо на вулиці холодно і квіти можуть мерзнути.

mirona F
Аватара
mirona F
С нами: 1 год 4 месяца

#2 mirona » 18.12.2021, 20:06

micojam писал(а):Розкажіть мені будь ласка які квіти реально подарувати зараз, тобто взимку. Є якісь нюанси, бо на вулиці холодно і квіти можуть мерзнути.
А я ось наприклад люблю щоб мені дарували троянди, як на мене це взагалі просто ідеальні квіти для будь якої пори роки. Вони і взимку актуальні і влітку.

micojam
Автор темы
micojam
Автор темы
С нами: 2 месяца 6 дней

#3 micojam » 19.12.2021, 11:35

mirona писал(а):А я ось наприклад люблю щоб мені дарували троянди, як на мене це взагалі просто ідеальні квіти для будь якої пори роки. Вони і взимку актуальні і влітку.
Це я і так розумію, але що ще можна купити крім троянд зараз, щоб ці квіти були актуальними і з ними було все гаразд? Порадьте тут ще)

mirona F
Аватара
mirona F
С нами: 1 год 4 месяца

#4 mirona » 19.12.2021, 13:39

micojam писал(а):Це я і так розумію, але що ще можна купити крім троянд зараз, щоб ці квіти були актуальними і з ними було все гаразд? Порадьте тут ще)

Ну щодо зими, то ви тут дійсно праві. Ситуації з квітами дуже різні бувають, тому що є декілька стадій транспортування їх до магазинів, де ви їх купуєте. Зараз температура для квітів не дуже приємна, тому навіть якщо їх по морозі возити в машині дуже довго їх стан буде м'яко кажучи зовсім не дуже.

Добавлено спустя 20 секунд:
Логічно було б купити якісь морозостійкі квіти, але я б не сказала, що воно взагалі існують. Є варіанти з хризантемами, це дуже стійкі квіти і вони навіть трішки морозів можуть витримати, але мені вони не дуже подобаються. Можна ще купити гвоздики, але це таке, ми ж не в Радянському союзі з вам живемо)
Тому для вас варіант це купувати в гарному квітковому магазині і бажано якийсь яскравий букет, щоб ці сірі будні можна було прикрасити різними фарбами. Раджу вам звернути увагу на львівський квітковий магазин https://kvitna.ua/ Там дуже великий вибір квітів і букеті. Ось можете почитати відгуки про магазин на Гугл картах https://g.page/kvitna?share Там задоволені якістю квітів і навіть зимою.
Изображение

ShandraYonas
ShandraYonas
С нами: 2 месяца 1 день

#5 ShandraYonas » 25.12.2021, 18:27

Мечтаешь о сладком в новом году?
Вот тут

Вернуться в «Беседка»