Страница 1 из 1

Купівля планшета

Добавлено: 16.09.2022, 23:45
mirona
Всім привіт! Я з недавніх пір працюю віддалено, і щоб працювати було зручніше, мені потрібний планшет, але я не можу визначитись який купувати. Порадьте мені хороший планшет по середній ціні.

Добавлено: 17.09.2022, 00:13
micojam
Я вже давно перейшов на фриланс, в нас час це дуже зручно, і техніка для такої роботи повинна бути хороша. Я собі купував планшет Samsung, з ним зручно працювати скрізь, будь ти вдома чи в дорозі.

Добавлено: 17.09.2022, 00:21
mirona
micojam писал(а):Я вже давно перейшов на фриланс, в нас час це дуже зручно, і техніка для такої роботи повинна бути хороша. Я собі купував планшет Samsung, з ним зручно працювати скрізь, будь ти вдома чи в дорозі.
Привіт! А ви не підкажете, який саме ви планшет купили, в сенсі моделі, та в якому інтернет магазині. Я також давно приглядалась до планшетів бренду Samsung, а моделей в нього дуже багато.

Добавлено: 17.09.2022, 00:36
micojam
mirona писал(а):Привіт! А ви не підкажете, який саме ви планшет купили, в сенсі моделі, та в якому інтернет магазині. Я також давно приглядалась до планшетів бренду Samsung, а моделей в нього дуже багато.
Самсунг і правда дуже хороший планшет) я купував бюджетний вариіант який виявся хорошим)

Добавлено спустя 51 секунду:
Я для роботи не шукав дорогий планшет, але при цьому хотів придбати якісну техніку. Купив я Планшет SAMSUNG Galaxy Tab A7 Lite WiFi 4/64GB Grey, в надійному інтернет магазині https://eldorado.ua/uk/tablet-pc/c1039006/ де дуже великий вибір крутої техніки, по хорошим цінам.

Планшет дуже зручний, в ньому вбудовано 64 Гб, що є не поганим показником для даної техніки. Варіант бюджетний, але хороший для роботи в інтернеті. Раджу вам на нього звернути свою увагу)